Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Szroeder planuje zostać mamą?

Natalia Szroeder planuje zostać mamą?

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Szroeder ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z tabloidem zdradziła swoje plany na przyszłość. Jesteście ciekawi czy celebyrtka planuje ślub lub dziecko?.

Natalia Szroeder ma dopiero 24 lata jednak już jest nazywana jako jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gwiazda podczas swojego ostatniego wywiadu została zapytana o swoje plany na przyszłość.

Natalia udzieliła bardzo ciekawego wywiadu dla portalu plejada.pl. Celebrytka podczas rozmowy z portalem odpowiedziała jak się czuła w roli Marty która w filmie zachodzi w ciąże i wychodzi za mąż.

Z silikonowym brzuszkiem czułam się dziwnie. Ale bardzo chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci. W przyszłości, więc to było dla mnie ekscytujące, że mogę zobaczyć, jak będę wyglądała kiedyś w ciąży. – zdradziła celebrytka.

Gwiazda w dalszej części zdradziła, że z suknia ślubną miała już styczność w swoim życiu.

Z kolei suknia ślubna nie była dla mnie żadną nowością. Przymierzałam już miliard takich w swoim życiu, bo je uwielbiam. Zawsze, gdy odwiedzam zaprzyjaźnionych projektantów, to proszę ich, żeby pokazali mi, jakie mają nowe suknie ślubne i je mierzę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz