Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Szroeder skomentowała sytuacje z Polskiej Radiowej Trójki!

Natalia Szroeder skomentowała sytuacje z Polskiej Radiowej Trójki!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Natalia Szroeder również postanowiła się odnieść do ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w Polskim Radiu Trójka. Gwiazda w swojej wypowiedzi nie szczędziła słów.

Natalia Szroeder łączy się z polskim celebrytami i również skrytykowała ostatnie wydarzenia w radiowej Trójce. A to wszystko przez ocenzurowanie przez stację utworu Kazika, w którym muzyk skrytykował Jarosława Kaczyńskiego. Jesteście ciekawi co napisała celebrytka w tej sprawie?.

Natalia Szroeder w niedziele opublikowała oświadczenie, w którym poruszyła temat wolności słowa i opowieści jej rodziców.

Pamiętam opowieści moich rodziców o cenzurze w latach 80. O bohaterskich artystach, którzy ryzykują wszystko, nie dawali za wygraną o nadziei na zmianę. Uwielbiałam te historie, uwielbiałam wracać do piosenek z tamtych latach, słuchać między wierszami, podziwiać odwagę tych ludzi i czuć wdzięczność, że teraz jest inaczej- zaczęła swój wpis celebrytka.

Gwiazda w dalszej części dała wyraz swojego niezadowolenia i zaskoczenia nad tym co wydarzyło się na stacji Radiowej Trójki.

(…) to piękne prawo, w którym miałam szczęście się wychować. Które było mi dane od zawsze przez moich rodziców i dziadków. Z trudem wywalczone przez wiele bohaterskich istnień, prawo do wolności słowa, zostaje nam odbierane. To druzgocące, oburzające, smutne.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz