Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Szroeder zdradza swoje plany na przyszłość

Natalia Szroeder zdradza swoje plany na przyszłość

od Karolina Melon
Reklama
Natalia Szroeder to popularna wokalistka, której rozkwita kariera. Ostatnio miała okazję zadebiutować jako aktorka. Zagrała role kobiety, która zachodzi w ciąże w filmie “Jak zostać gansterem”. W wywiadzie postanowiła zdradzić jak się czuła w roli ciężarnej.

“Życie znanej osoby nie jest takie łatwe, bo ludzie stoją bez przerwy pod twoim domem, czatują tam, żądni emocji. A miłość to… jest miłość!

Instagram/natalia_szroeder

Okazuje się, że piosenkarka z suknią ślubną nie miała do czynienia pierwszy raz.

“Z kolei suknia ślubna nie była dla mnie żadną nowością. Przymierzałam już miliard takich w swoim życiu, bo je uwielbiam. Zawsze, gdy odwiedzam zaprzyjaźnionych projektantów, to proszę ich, żeby pokazali mi, jakie mają nowe suknie ślubne i je mierzę.

Mimo młodego wieku piosenkarka chce założyć rodzinę i zostać matką. Od ponad dwóch lat jest w związku z raperem Quebonafide. Para jednak nie komentuje doniesień na swój temat i stroni od pokazywania wspólnych zdjęć w sieci.

Młoda piosenkarka jest bardzo lubiana ma tysiące fanów, którzy ją uwielbiają. To czy artystka zrealizuje swoje plany okaże się w najbliższym czasie.

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz