Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natalia Wajda zdradziła czy jest w ciąży!

Natalia Wajda zdradziła czy jest w ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Natalia Wajda czyli dziewczyna Tymka ostatnio zrobiła małe zamieszanie w internecie. Wszystko przez jej odpowiedz na komentarzach. Gwiazda wówczas przyznała, że jest w ciąży. Dziś wszystko wytłumaczyła. Okazuje się, że chodziło jej o inną ciążę.

Natalia Wajda ostatnio na swoim instagramie postanowiła trochę zażartować. Gwiazda na pytanie od fanki czy jest w ciąży odpowiedziała “tak”. Okazało się, że był to tylko żart. Dziś na jej profilu ukazało się wyjaśnienie tego wszystkiego.

Mam za dużo pytań o dzieci. Odpowiem raz. Tak, chcę mieć dzieci i tak jestem – opowiedziała wówczas.

Dziś na Natalia na swoim instastroy wszystko wyjaśniła. Gwiazda napisała oświadczenie w którym wszystko wyjaśniła. Okazało się, że chodziło jej wtedy o ciąże spożywczą.

Odnośnie dzisiejszych artykułów na portalach plotkarskich. Oświadczam, że NIE jestem w ciąży. Odpowiedź na pytanie była prześmiewcza (odnosiła się do żartobliwej odpowiedzi jakiś czas temu, że jestem w ‘ciąży spożywcze’). Nie szukacje drugiego dna tam gdzie go nie ma i nabierzcie dystansu do pewnych spraw. W momencie kiedy faktycznie będę spodziewać sie dziecka mogę to ogłosić lub nie. Nie wszystko na serio. Miłego wieczoru.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz