Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natasza Urbańska spełnia marzenia! Walczyła o to kilka lat!

Natasza Urbańska spełnia marzenia! Walczyła o to kilka lat!

od Damian Kowal
Reklama
Natasza Urbańska wiele lat temu założyła własną markę modową. Poświęcała jej dużo cennego czasu czekając, aż zacznie funkcjonować tak jak to sobie obiecała. Po długim oczekiwaniu w końcu się udało!
Jak wspomniała niegdyś w Dzienniku Zachodnim:

To mój sposób na życie. Każdy człowiek oczekuje od życia czegoś innego. Ja muszę czuć adrenalinę. Duża ilość wyzwań napędza mnie do kolejnych. Presja jest dla mnie konstruktywna, bo wtedy mam siłę!
Pokonując kolejne szczeble kariery i rozwijając butik Natasza od dawna chciała, aby jej marka dotarła do szerokiego grona odbiorców.

Urbańska może pochwalić się jednym z ostatnich zamówień. Bowiem jej firma zaprojektowała różową suknię dla Edyty Górniak, którą możemy podziwiać w czołówce programu “My Way”.

Marka Nataszy rozpoczęła także współpracę z teatrami. Stroje do spektaklu Czworo do poprawki zostały zrealizowane dla teatru IMKA Tomasza Karolaka.

Natasza informuje, że projektów tego typu będzie coraz więcej. Nawiązała współpracę z telewizją i kolejnymi scenami teatralnymi. Jak podaje pomponik.pl pozwoli jej to spłacić kredyt zaciągnięty na rozpoczęcie i rozwój własnej firmy.

W rozmowie z Rewią Urbańska powiedziała, że:

Jestem szczęśliwa, że wciąż się rozwijamy, idziemy do przodu!

Życzymy powodzenia w rozwijaniu własnego biznesu i premiery najnowszej kolekcji!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz