Reklama
Strona głowna Gwiazdy Natasza Urbańska wydaje trzeci album. Piosenkarka kończy pracę nad nowym krążkiem

Natasza Urbańska wydaje trzeci album. Piosenkarka kończy pracę nad nowym krążkiem

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Natasza Urbańska polska piosenkarka, aktorka filmowa, telewizyjna, teatralno-musicalowa, tancerka. Choć ostatnio zeszła w cień skupiając się na rodzinie i pracy w teatrze to nadal pozostawiała wierna temu co kocha.

Okazuje się, że rok 2020 będzie dla niej przełomowy, ponieważ już za kilka dni odbędzie się premiera filmu, w którym brała udział. Jednak to nie wszystko, bowiem Natasza zapowiada, że powoli kończy pracę nad swoim trzecim, studyjnym albumem.

Praca nad albumem ma bardzo osobisty charakter, ponieważ głównie to ona jest autorką tekstów. Na wsparcie przy tworzeniu płyty może liczyć ze strony rapera Ten Typ Mes. Zdradziła także, że na albumie usłyszymy współczesnego bluesa, a materiał powstaje przy współpracy z Sampler Orchestra.

 

Natasza Urbańska jest związana przez większość życia z teatrem muzycznym Studio Buffo.  Tam też poznała swojego obecnego męża – Janusza Józefowicza, z którym ma córkę Kalinę. Znana z hitów: „All The Wrong Places”, „Rolowanie”,  „Hipnotyzuj mnie” czy „Już nie zapomnisz mnie”.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz