Neil Diamond śpiewa „Sweet Caroline” z weteranem Broadwayu Willem Swensonem w meczu Boston Red Sox

Neil Diamond pojawił się publicznie podczas meczu Boston Red Sox w Fenway Park w sobotę (18 czerwca), aby zaśpiewać jeden ze swoich najpopularniejszych hymnów.

81-letnia ikona muzyki, która wycofała się z trasy koncertowej w 2018 roku po zdiagnozowaniu choroby Parkinsona, wystąpiła podczas ósmej rundy walki Red Sox z St.Louis Cardinals, aby dostarczyć porywające wykonanie jego przeboju z 1969 roku „Sweet Caroline.”Diamond ostatni raz wystąpiła w Fenway Park w 2013 roku, zaledwie kilka dni po zamachu na Boston Marathon. „Sweet Caroline” jest ósmą tradycją inningową na boisku od 1997 roku.

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Obok niego stał weteran Broadwayu Will Swenson, który gra główną rolę w A Beautiful Noise, The Neil Diamond Musical, którego premiera odbędzie się we wtorek (21 czerwca) w bostońskim Emerson Colonial Theatre. Spektakl ma trafić na Broadway jesienią tego roku po sześciotygodniowym występie w Bostonie do 31 lipca.

Diamond ogłosił wycofanie się ze sceny na żywo w 2018 roku po odwołaniu dat w Australii i Nowej Zelandii, powołując się na diagnozę Parkinsona. „Planuję pozostać aktywny w pisaniu, nagrywaniu i innych projektach przez długi czas”, napisał wtedy Diamond na swojej stronie internetowej. „Ta jazda była’ tak dobra, tak dobra, tak dobra’ dzięki tobie.”

Obejrzyj Diamentowy występ „Sweet Caroline” ze Swensonem w bostońskim Fenway Park poniżej.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version