Reklama
Strona głowna Instagram Nergal udostępnia na swoim profilu nagie zdjęcie.

Nergal udostępnia na swoim profilu nagie zdjęcie.

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Adam Darski, znany właściwie jako Nergal skupia się obecnie na koncertowaniu z zespołem Behemoth. Karierę międzynarodową rozpoczął już wiele lat temu, patrzą z perspektywy czasu wiedzie mu się na prawdę dobrze.

Aby mieć większy kontakt ze światem wirtualnym stara się być aktywny za pośrednictwem Instagrama. Profil Nergala zawiera wiele zaskakujących zdjęć i filmików. Jeden z nich zrobił ostatnio największe wrażenie, bowiem wokalista postanowił wrzucić wideo ze swojego koncertu, gdzie para uprawia seks oralny. Teraz szokuje ponownie, tym razem on.

Wokalista podczas pobytu w Pradze podzielił się z fanami swoim nagim zdjęciem. Oczywiście na przyrodzeniu namalował czarny “X”, jednak zniesmaczenie pozostało wśród internautów.

Obserwatorzy jednogłośnie uznali, że takie zdjęcia nie powinny być zamieszczane w sieci. Znaleźli się tacy, którzy zaczęli robić sobie żarty z przyrodzenia Nergala.

Jeśli wokalista chciał pochwali się swoją sylwetką mógł to zrobić w dość subtelny sposób. To do nas nie przemawia, a do was?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz