Nicki Minaj, A$AP Rocky & Future to Headline Rolling Loud New York 2022

Rolling Loud zmierza we wrześniu do Citi Field w Queens w Nowym Jorku, przynosząc ciepło z all-star line up ogłoszonym we wtorek (14 czerwca).

Nicki Minaj, A $ AP Rocky i Future są ustawione na nagłówku trzeciego corocznego festiwalu, który będzie również zawierać występy hip-hopowych wagi ciężkiej, w tym Pusha T, Lil Baby, 21 Savage, BIA, Fat Joe, Fivio Foreign, Busta Rhymes, Erica Banks, A Boogie Wit Da Hoodie, Lil Uzi Vert, Dream Doll i wiele innych.

Festiwal odbędzie się w dniach 23-25 września. Bilety do sprzedaży w piątek (17 czerwca) o godzinie 12: 00 ET tutaj. Karnety zaczynają się od $9.99 w dół z planem rozmieszczenia.

W kwietniu Rolling Loud ogłosiło swój pierwszy w historii Rolling Loud festival w Kanadzie, który odbędzie się 9 do 11 września w Ontario Place w samym sercu Toronto, z headlinerami Dave, Future I Wizkid.

Seria festiwalowa kontynuuje ogromny rok sukcesu i rozgrzała się na naładowany sezon koncertowy z wyjątkowym showcase na SXSW, pod przewodnictwem Dona Tolivera i prezentując niektóre z najgorętszych artystów hip-hopu. Firma Rolling Loud, prowadzona przez jej założycieli Matta Zinglera i Tariqa Cherifa, ma za zadanie zakończyć ich niezwykle udany rok 2021 ekspansją międzynarodową i przywództwem w dziedzinie muzyki na żywo.

Zobacz pełny skład Rolling Loud New York poniżej, a bilety snag, gdy trafią do sprzedaży tutaj.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version