Nicki Minaj dokucza datom premiery nowego singla „Freaky Girl” i nadchodzącego odcinka „Queen Radio”

Nicki Minaj ma kilka zrzutów back-to-back w sierpniu.

W piątek (22 lipca) Królowa rapu udała się do mediów społecznościowych, aby podyskutować o datach premiery nowego singla „Freaky Girl” oraz nadchodzącego odcinka Queen Radio w aplikacji Amp firmy Amazon.

„11 sierpnia #QueenRadio 12 sierpnia # FreakyGirl”, Minaj napisała na różowym tle z różnymi emoji na Instagramie.”

Długo oczekiwany kolejny odcinek Queen Radio przyjedzie w sierpniu. 11, a następnie spadek jej długo oczekiwany Rick James-sampling „Freaky Girl” w sierpniu. 12.

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Barbz po raz pierwszy spróbowała „Freaky Girl” na początku tego miesiąca dzięki krótkiemu klipowi w mediach społecznościowych rapera superstar rozpościerającego się na pomarańczowym szezlongu, gdy piosenka otwiera się odartym lirykiem z przeboju Jamesa z 1981 Billboard Hot 100 „Super Freak” – ” She 's alright, that girl’ s alright with me — ”

„On chce F R EEEEEE A K” raper napisał na Instagramie – #FreakyGirl-dodała z języczkiem Emotikon.

„Freak Girl” będzie pierwszym wydaniem Minaj od marca „we Go Up” z Fivio Foreign. Wcześniej porzuciła „Blick Blick” z Coi Leray; „Bussin” Z Lil Baby; I ” Do We Have a Problem?”z Lil Baby ponownie-wszystko z tego roku.

Fani cierpliwie czekali na kolejną odsłonę Queen Radio, który ostatni raz został wydany w odcinku 17 na początku 2020 roku przez Apple Music. Audycja powraca za pośrednictwem nowej platformy radiowej Amazon NA ŻYWO Amp.

Minaj ogłosiła również w piątek za pośrednictwem Twittera, że losowo wybierze 10 osób do nieznanych celów. Po wybraniu nazwiska tych fanów zostaną ujawnione podczas Queen Radio w sierpniu. 12.

„Wybieram 10 ppl. Ogłoszę, kim jesteś na # QueenRadio 8.11. Nie, Nie powiem, jak wybieram. Nie, ja też nie powiem DLACZEGO. # FreakyGirl # NickJames 8.12 Kocham Cię. Zawsze tak było. Zawsze będzie ” – napisała.

Sprawdź zwiastuny daty premiery Minaj poniżej na Instagramie.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version