Reklama
Strona głowna Gwiazdy Nicki Minaj rezygnuje z kariery i przechodzi na muzyczną emeryturę

Nicki Minaj rezygnuje z kariery i przechodzi na muzyczną emeryturę

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Nicki Minaj to jedna z nielicznych raperek, które zdobyły sympatię fanów, a także kolegów z branży. Kochana i uwielbiana raperka mogła z dumą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Zdominowała swoich kolegów z branży muzycznej, zgarniając im z przed nosa wiele ważnych i prestiżowych nagród.

Ostatnio Minaj ruszyła w światową trasę, którą nie do końca można zaliczyć do udanych. Parę odwołanych koncertów, zerwanie współpracy z wieloletnim managerem doprowadziły do tego, że raperka zdecydowała się zakończyć karierę.

Nicki Minaj za pośrednictwem portalu społecznościowego przekazała fanom szokującą wiadomość. Z posta dodanego przez gwiazdę wynika, że przechodzi ona na muzyczną emeryturę, na rzecz założenia rodziny.

Zdecydowałam się przejść na emeryturę i założyć rodzinę. Wiem, że jesteście teraz szczęśliwi. Do moich fanów: bądźcie dalej ze mną, aż do mojej śmierci. Kocham was nad życie.

Jednak uspokaja fanów, ponieważ nie znika całkowicie z show biznesu. Ma ona prawdopodobnie prowadzić własną audycję w jednym z amerykańskich stacji radiowych.

Wciąż tu jestem. Wciąż jestem w was szaleńczo zakochana i wiecie o tym. Z perspektywy czasu, to powinien był być temat dyskusji w Queen Radio i będzie. Obiecuje wam, kochani, że będziecie szczęśliwi. Żadnych gości, tylko my rozmawiający o wszystkim. Tweet był nagły i intensywny. Przepraszam.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz