Reklama
Strona głowna Ogólne Nicki Minaj zaśpiewa w Polsce. 14 ciężarówek sprzętu, 10 autokarów, specjalne wymagania artystki…

Nicki Minaj zaśpiewa w Polsce. 14 ciężarówek sprzętu, 10 autokarów, specjalne wymagania artystki…

od Damian Kowal
Reklama
Już jutro swój pierwszy koncert w Polsce zagra Nicki Minaj. Jak na prawdziwą artystkę przystało również ona ma swoje wymagania. Wszystko co robi musi być dopięte na ostatni guzik. Dwumodułowa scena, tancerze, prywatne pomieszczenia itp.

Imponującą liczbą bo, aż czternastoma ciężarówkami do Łodzi przyjedzie scena z USA na której wystąpi artystka. Ekipa piosenkarki będzie poruszała się dziesięcioma tourbusami.

W łódzkiej Atlas Arenie Nicki ma przewidziane trzy odrębne pomieszczenia do własnego użytku. Jednym z nich będzie prywatny pokój, drugim osobistą garderobą, a trzecim miejsce do przygotowywania wokalistce fryzur i makijażu. Na prośbę artystki w pomieszczeniach ma być utrzymywana stała temperatura powietrza. W przygotowaniach do koncertu raperce pomagać będzie cały sztab ludzi. Polska jest trzecim krajem na trasie promującej krążek “Queen”.

Polskim supportem piosenkarki będzie Smolasty, który wspomina:

Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach „Pink Friday” i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę, zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani

Odnośnie koncertu specjalne informacje podał organizator:

UWAGA!WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE KONCERTU Nicki Minaj @Łódź, Poland:❗ Na wyraźne wskazanie managementu,…

Publiée par Prestige MJM sur Vendredi 22 février 2019

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz