Reklama
Strona głowna Gwiazdy Nie wstydzą się ciała i miłości! Paul Montana pokazał nagie zdjęcia swojej żony!

Nie wstydzą się ciała i miłości! Paul Montana pokazał nagie zdjęcia swojej żony!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paul Montana kolejny raz na swoim instagramie pochwalił się nagimi zdjęciami swojej żony. Celebryta przy okazji postanowił zwrócić się do osób, które krytykują ich związek.

Paul Montana i Ilona Felicjańska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Celebryci maja za sobą już niejeden kryzys, internauci nie potrafią nadążyć za ich aktualna relacją. Ostatnio w sieci ukazała się informacja o ślubie pary. Tym razem na profilu celebryty ukazało się nagie zdjęcie Ilony.

Paul na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii pozuje Ilona, leząc całkowicie nago. Gwiazda przykryła swoje intymne części ciała. W opisie celebryta zwrócił się do osób, które krytykują ich relacje.

Żyję swoim życiem, dokładnie tak jak chce. Zawsze osiągam to, co chce osiągnąć. Kocham moją żonę nad życie. I kocham nasz zwariowany sposób miłości. Wiem, że nie każdemu może to pasować, a moje social media są moim sposobem zabawy. Chcecie zagrać ze mną w tę zabawę? Zapraszam! Nie lubisz tego? To co tutaj robisz?! PS. Wszystkie zdjęcie, które wstawiam, są akceptowane przez moją żonę. Jest to nasz plac zabaw, na którym się razem bawimy

Pod dodanym zdjęciem wypowiedziała się sama Ilona.

Nie oddałabym żadnej wspólnej chwili, bo każda z nich uczyła nas MIŁOŚCI i prowadziła do DOMU

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz