Reklama
Strona głowna Ogólne Niemieckie media obserwują Roberta Lewandowskiego

Niemieckie media obserwują Roberta Lewandowskiego

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Robert Lewandowski w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów, przeciwko Crvenie zvezdzie, zdobył aż cztery gole. Niemiecka media obserwowały zwyczaje treningowe napastnika Bayernu Monachium i odkryły, że podczas treningów korzysta on z drugiej pary pomarańczowych butów.

Robert Lewandowski nie przestaje w tym sezonie strzelać. W Bundeslidze w 12 meczach zdobył 16 bramek, nie strzelając gola tylko w ostatnim spotkaniu przeciwko Fortunie Duesseldorf. Do tego w pięciu spotkaniach Ligi Mistrzów strzelił 10 goli. Z tego powodu niemieckie media zaczęły obserwować rytuały treningowe napastnika Bayernu Monachium i dokonały zaskakującego odkrycia.

Polski napastnik wychodzi na trening z dwiema parami pomarańczowych butów. W trakcie zajęć zmienia je, a drugą parę zostawia bezpośrednio na boisku. Tak zrobił także w Belgradzie, podczas treningu dzień przed meczem z Crveną zvezdą, w którym zdobył aż cztery gole. “Bild” żartobliwie podkreśla, że Bayer Leverkusen – najbliższy rywal Bayernu Monachium – powinien zostać ostrzeżony. “Bild” zwraca jednak uwagę, że Lewandowski bije rekord za rekordem także dlatego, że jest w pełni profesjonalistą.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz