Reklama
Strona głowna Ogólne Nieporozumienie zrobiło burzę w mediach! Temat książki został wyjaśniony?

Nieporozumienie zrobiło burzę w mediach! Temat książki został wyjaśniony?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Książka Małgorzaty Rozenek zrobiło się bardzo głośno. In vitro. Rozmowy intymne to projekt należący do niej. Jednak chyba nie wszyscy się z tym zgadzają, bowiem znalazła się osoba która twierdzi zupełnie inaczej, a jest nią dominikanin Paweł Gużyński uznając, że Małgorzata nie brała udziału w projekcie a jedyne co zrobiła to podpisała się pod nim. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać przez Rozenek:

Podważanie mojego wieloletniego zaangażowania w temat In vitro i autorstwa książki jest niestosowne i krzywdzące. Książka “In vitro. Rozmowy intymne” jest moim autorskim pomysłem, który zaproponowałam wydawnictwu Prószyński i S-ka.Przez wiele miesięcy przygotowywałam merytorycznie każdą rozmowę i merytorycznie ją opracowywałam. We wstępie mojej książki dziękuję wszystkim osobom biorącym udział w projekcie. Wyjaśniam też kulisy i charakter jego powstawania. Nie chcąc być oskarżoną o jednostronność debaty, postanowiłam opublikować również wypowiedź przeciwników tej metody. Na ten głos czekają ludzie głęboko wierzący, walczący z problem niepłodności. Bardzo bym nie chciała, żeby niepotrzebne komentarze odwracały uwagę od społecznego problemu

Dominikanin szybko podjął się tematu aby burza, która powstała została „uciszona”. We wpisie duchownego można przeczytać, że nie miał on złych zamiarów i nie chciał nikogo skrzywdzić.

Mój wpis na facebooku nie miał zatem na celu podważenia autorstwa całości projektu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jego intencją było pryncypialne, jak na księdza przystało, zwrócenie uwagi na fakt, że firmować jakieś przedsięwzięcie swoim nazwiskiem nie oznacza dokładnie tego samego, co być wyłącznym autorem książki. Chcę wyrazić szczerą nadzieję, iż wskazane przeze mnie wątpliwości nie przeszkodzą projektowi Pani Rozenek i jej samej w osiągnięciu pełnego sukcesu książki.

Uważacie, że sprawa została zamknięta?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz