Reklama
Strona głowna Telewizja Niespodzianka w programie “Big Brother”! Do domu Wielkiego Brata wchodzi chłopak jednej z uczestniczek!

Niespodzianka w programie “Big Brother”! Do domu Wielkiego Brata wchodzi chłopak jednej z uczestniczek!

od Damian Kowal
Reklama
Paweł Grigoruk dołączył do “Big Brothera”. Nowy uczestnik jest chłopakiem jednej z mieszkanek. Decyzja dołączenia do ekipy domu ukochanego Justyny Żak zaskoczyła obecnych uczestników.

Przed wejściem do domu Wielkiego Brata YouTuber wyznał:

Ten czas, kiedy Justyna weszła do domu był prawdziwą sinusoidą emocji. Czy cieszę się, że wchodzę do domu Wielkiego Brata? Tak, bo doświadczę coś, czego nie doświadczyłbym w prawdziwym życiu. Myślę, że jak wejdę do domu to Justyna będzie w takim szoku, że zemdleje albo coś. Myślę, że Justyna zsika się ze śmiechu.

W minionym tygodniu o Pawle zrobiło się dosyć głośno po tym, jak nie wysłał Justynie życzeń wielkanocnych. Chodziły domysły, że związał się już z inną partnerką. Grigoruk dopiero teraz postanowił skomentować sytuację:

Prawda jest taka, że nagrałem te życzenia, ale nie wysłałem ich wam, bo bałem się, że mogą zaszkodzić Justynie niż zrobić jej przyjemność. Serce mi pękało, to był bardzo trudny moment, ale to wszystko jest już nie ważne, bo lada moment się z nią zobaczę.

Paweł jest czwartą osobą, która wprowadza się do domu Wielkiego Brata w trakcie trwania programu.
Będziecie kibicować nowemu uczestnikowi?

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz