Reklama
Strona głowna Gwiazdy Nikki Bella z bardzo mocnym wyznaniem!

Nikki Bella z bardzo mocnym wyznaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Nikki Bella została aż dwukrotnie zgwałcona. Amerykańska wreslerka zdecydowała się o tych dramatycznych wydarzeniach opowiedzieć.

Nikki Bella nigdy wcześniej jeszcze nie wspominała o swoich dramatycznych wydarzeniach z przeszłości. Okazuje się, jednak, że 36-latka przez bardzo długi czas ukrywała tajemnice o której nawet nie wyjawiła swoim najbliższym. Gwiazda jednak w końcu postanowiła to wszystko poruszyć na łamach książki, którą współtworzy razem z Bire.

Nikki w autobiografii o tytule “Niezrównane” poruszyła temat dwukrotnego gwałtu, którego doświadczyła w liceum. Gwiazda zdradziła szczegóły tych bardzo ciężkich dla niej przeżyć.

Moje dziewictwo zostało mi zabrane bez mojej zgody. Zostałam zgwałcona, kiedy zemdlałam na imprezie przez faceta, którego uważałam za przyjaciela. Wypiłam za dużo piwa i trochę kieliszków mocnego alkoholu. Obudziłam się tylko z powodu bólu żołądka i zobaczyłam, że ten facet był na mnie i wewnątrz mnie. Odepchnęłam go i wybiegłam z pokoju, a on pobiegł za mną i zapytał, czy to oznacza, że jesteśmy teraz chłopakiem i dziewczyną. Z perspektywy czasu szokuje mnie to, że nigdy nie przyszło mi do głowy, aby zadzwonić na policję. Nawet nie powiedziałem mojej siostrze.

Gwiazda w dalszej części wspomniała drugą sytuacje w której również została zgwałcona. Okazuje się, że cały incydent miał miejsce w jednym z kalifornijskich hoteli. Celebrytka wraz z przyjaciółką została zaproszona do pokoju przez nowo poznanych znajomych. Popularna wrestlerka dodała, że została tam zmuszona do spożywania alkoholu, po którym czuła się nieswojo. Gdy poszła do łazienki jeden napastnik uderzył jej głową o umywalkę i zgwałcił.

Zostawiła mnie i uciekła. Ale również została zgwałcona. Pamiętam, jak histeryzowałam pod prysznicem, a jej mama trzymała mnie, dopóki się nie uspokoiłam. Wszystkie trzy postanowiłyśmy udawać, że to się nigdy nie wydarzyło. Nawet moja mama dowiaduje się o tym po raz pierwszy z tej książki

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz