Reklama
Strona głowna Gwiazdy Nikkie de Jager wyznała, że jest transseksualna!

Nikkie de Jager wyznała, że jest transseksualna!

od Marcin Karwoski
Reklama
Nikkie de Jager prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów na YouTube w branży Beauty. Celebrtyka w ostatnim filmie postanowiła zrobić coming out. Gwiazda podczas tego wyznała, że jest transseksualna.

Nikkie de Jager na swoim kanale na YouTube zrobiła Coming out. Gwiazda na nagraniu wyznała, że urodziła się jako chłopiec. Celebrytka również zdradziła, że bardzo długo zwlekała z powiedzeniem tego światu.

Nagrywanie tego jest przerażające, ale także niezwykle wyzwalające(…) Chciałam wam opowiedzieć o tej części mnie już od bardzo dawna, ale nigdy nie mogłam znaleźć na to odpowiedniej pory. Tak, jestem osobą transpłciową, ale koniec końców jestem po prostu sobą

Nikkie w dalszej części zdradziła, że czuła się dziewczynką już od najmłodszych lat. Okazuje się, że gwiazda mogła liczyć na wsparcie swojej mamy od najmłodszych lat.

Od kiedy pamiętam byłam przekonana, że jestem dziewczynką. Nie mogłam zrozumieć, czemu mam krótkie włosy, czemu muszę nosić ubrania dla chłopców, a nie mogę nosić sukienek. Bawiłam się lalkami, lakierem do paznokci, szczotkami. Interesowałam się tym wszystkim, co inne dziewczynki

Na koniec gwiazda zdradziła kiedy zaczęła proces zmiany płci.

Gdy miałam 14 lat zaczęłam brać hormony, bo byłam bardzo wysoka i nadal rosłam. Dostałam środki na wstrzymanie wzrostu, bo miałam być jeszcze wyższa. Zanim miałam 19 lat byłam już po pełnej korekcie płci. Działałam już wtedy na YouTubie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz