Reklama
Strona głowna Ogólne Norbi ujawnia zmiany w “Jaka to melodia?”!

Norbi ujawnia zmiany w “Jaka to melodia?”!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Norbi to nowy prowadzący teleturniej muzyczny “Jaka to melodia?“. Jak się okazuje, to jeszcze nie wszystkie zmiany jakie szykują producenci programu.

Program, który gromadzi przed telewizorami miliony widzów emitowany jest na antenie Telewizyjnej “Jedynki” nieprzerwanie od 20 lat. Jednak od zeszłego roku przeszedł ogromne zmiany. Największym zaskoczeniem była zamiana prowadzącegoRoberta Janowskiego zastąpił Norbert Dudziuk. Norbi w rozmowie z agencją Newseria uchylił rąbka tajemnicy o zmianie scenografii, ale nie tylko:

Lekka zmiana scenografii, delikatny lift i biegniemy do przodu, bardzo fajna sytuacja. Pojawi się bardzo dużo wykonawców polskich jak i zagranicznych. Agustin Egurrola i Robert Kochanek – panowie gratuluję! Ekipy bardzo mocne ekipy taneczne plus Santi Bello Group – to są szczytowe formacje taneczne w naszym kraju i nie tylko – powiedział w rozmowie.

Wokalista zdradza, że będzie też próbował nieco podszkolić swoje umiejętności taneczne:

Przecież chyba wszyscy wiedzą, że jestem beznadziejnym tancerzem i dlatego tańczę w każdym odcinku. Biorę tam panią, pana nie, przepraszam i z uczestnikami tańczę, jak najbardziej, a co będę się czaił? Kurczę, jak zabawa, to na całego – dodał Norbi.

A Wy jesteście “za” takimi zmianami?

View this post on Instagram

#badzmyrazem #krakow #sylwestermarzeń #tvp2

A post shared by Norbi_official (@norbi_official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz