Reklama
Strona głowna Muzyka Nowa płyta oraz trasa od Margaret! Czy “Gaja Hornby” odniesie sukces?

Nowa płyta oraz trasa od Margaret! Czy “Gaja Hornby” odniesie sukces?

od Damian Kowal
Reklama
Jak zapowiedziała Margaret najnowszy album ukaże się w kwietniu. Płyta ma nosić tytuł “Gaja Hornby” i znajdą się na niej utwory jedynie w języku polskim. Na chwilę obecną pojawiła się także informacja, że album będzie dostępny wyłącznie w Polsce.

Wraz z nowym albumem pojawi się także trasa koncertowa GAJA HORNBY TOUR. Już 24 maja na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert zwiastujący jesienną trasę koncertową piosenkarki. Uczestnicy widowiska jako pierwsi będą mogli usłyszeć na żywo materiał z nadchodzącej płyty. Podczas koncertu nie zabranie również hitów takich jak: „Thank You Very Much”, „Cool Me Down” czy najnowszej piosenki “Tempo”.

Dodatkową, lecz bardzo limitowaną gratką dla wszystkich fanów są coraz bardziej popularne bilety Meet&Greet. Posiadając taki bilet uczestnik ma wstęp do strefy FUN, możliwość udziału w ostatniej części próby przed koncertem. Dodatkiem będzie także pamiątkowe zdjęcie z autografem oraz upominek od artystki w postaci płyty.

Początek roku jest dla Margaret dość intensywny… najpierw przygotowania do występu w Melodifestivalen, następnie ostatnie przygotowania do wydania płyty, startu trasy oraz premiery piosenki do filmu “Całe szczęście”.
Dodatkowo w przyszłym tygodniu Margaret wystąpi podczas zorganizowanym dzięki Dodzie koncercie Artyści Przeciw Nienawiści na który serdecznie zapraszamy.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Robson 19 lutego 2019 - 22:14

super, nie mogę się doczekać

Napisz

Zostaw komentarz