Reklama
Strona głowna Telewizja Nowe sezony „Pozytywki” w Super Polsacie!

Nowe sezony „Pozytywki” w Super Polsacie!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Już 10 marca w Super Polsacie wystartują nowe sezony programów „Pozytywka SuperMagazyn” oraz „SuperLudzie”. Niezmiennie drugą edycję „Pozytywki” poprowadzi Alżbeta Leńska, a czwartą edycję „SuperLudzi” Maciej Dowbor. Przed nami spotkanie z niezwykle inspirującymi osobami niepełnosprawnymi, a także relacje z miejsc i wydarzeń związanych bezpośrednio z szeroko pojętą tematyką niepełnosprawności.

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Pozytywki” dowiemy się, jak sztuki walki pozytywnie wpływają na samoocenę. Młodzież, którą odwiedzimy pokaże, że taekwondo jest dobrym sposobem na to, aby wyjść z domu, nabrać pewności siebie i pokazać światu swoją siłę. Pokażemy także integracyjny plac zabaw, który powstał dzięki takim ludziom jak Spartanie – grupie długodystansowych biegaczy, którzy zbierają pieniądze dla niepełnosprawnych dzieci.

Poznamy również historię niepełnosprawnego Kuby i jego taty, Jacka, którzy wbrew wszystkiemu żyją tak jak chcą i spełniają wspólnie swoje marzenia. A na koniec, napijemy się pysznej kawy w kawiarni, która daje pracę osobom z autyzmem.

„Pozytywka SuperMagazyn” w każdą niedzielę od 10 marca o godz. 10:30

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz