Reklama
Strona głowna Sport Nowe twarze w Bayernie? Trener zapowiada transfery

Nowe twarze w Bayernie? Trener zapowiada transfery

od Bartek Robaczkowski
Reklama
“Wciąż potrzebujemy kolejnych piłkarzy, aby wzmocnić nasz skład. Pracujemy nad tym” – powiedział Niko Kovac na konferencji prasowej. Trener zapowiedział, że do jego drużyny mogą dołączyć nowi ofensywni zawodnicy.

Do tej pory dołączyło dwóch ofensywnych zawodników. Byli to Ivan Perisić oraz Jann-Fiete Arp. Pierwszy z nich okazał się awaryjnym wzmocnieniem po tym jak kontuzję złapał cel transferowy Bayernu – Leroy Sane. Drugi z kolei wchodzi powoli w seniorską piłkę. “Ja również byłem planem B, kiedy dołączyłem do Bayernu, a mimo to wygraliśmy dublet. Zareagowaliśmy szybko sprowadzając Ivana, ale trzeba wiedzieć, że on był na naszej liście od dłuższego czasu” przyznał Niko Kovac.

Mimo zapewnień chorwackiego szkoleniowca, kibice mistrzów Niemiec domagają się kolejnych wzmocnień, szczególnie w ofensywie. Defensywę wzmocnili już Lucas Hernandez z Atletico Madryt i Benjamin Pavard z VfB Stuttgart. Na sam koniec trener dodał: ” Wciąż potrzebujemy kolejnych piłkarzy, aby wzmocnić skład. Pracujemy nad tym. Wierzymy, że uda się nam pozyskać kogoś przed 2 września. Pozycje? Na pewno nie chodzi o defensywę “

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz