Reklama
Strona głowna Sport Nowy numer polskiego bombardiera! Przełamie klątwę?

Nowy numer polskiego bombardiera! Przełamie klątwę?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Krzysztof Piątek pochwalił się na swoich mediach społecznościowych, że w nadchodzącym sezonie będzie grał z nowym numerem na koszulce. Polak będzie grał z “dziewiątką” na plecach. Czy przełamię klątwę ostatnich zawodników?

Ostatni sezon dla polskiego napastnika, był jak sen z dzieciństwa. Jesień zawodnik spędził w średniaku Serie A – Genoi. Bramki strzelane praktycznie w każdym meczu, zaowocowały transferem do włoskiej potęgi jaką jest AC Milan. Wielu kibiców nie kryło swojego niezadowolenia z numeru z jakim występował Polak. Klub tłumaczył to jednak, że zaleca zawodnikowi na początek inny numer, by nie nakładał na siebie zbyt dużej presji. Była to “19”, jednak od nowego sezonu będzie to “9” czyli numer z jakim kojarzony jest rasowy napastnik.

Na San Siro numer “9” od zakończenia kariery przez Filippo Inzaghiego jest pechowy. Grało z nim wielu znanych zawodników, m.in Alexandre Pato, Fernando Torres oraz Gonzalo Higuain. Żaden z nich jednak nie zrobił wielkiej kariery w mediolańskim klubie. Miejmy nadzieję, że Polak przełamie tą złą passę i będzie zdobywał dużo bramek w nowym sezonie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz