Obejrzyj marzycielski film Jhené Aiko i inspirowany astrologią August 08 „znak wody”

Jhené Aiko i August 08 wydali 8 lipca nowy utwór zatytułowany „Water Sign”, wraz z marzycielskim teledyskiem, który idealnie pasuje do hipnotycznego utworu. „Water Sign” jest częścią sierpniowej EP-ki „Towards the Moon”, która również została wydana 8 lipca. EP to druga połowa debiutanckiego albumu, ” Seasick. Pierwsza część, „Towards the Sun”, została wydana w maju.

Aiko, która wygląda wspaniale w błyszczącym niebieskim cieniu w teledysku, wydała swój najnowszy LP, „Chilombo” w 2020 roku, miksując R&B z Sound healingiem na płycie. Wykonała także utwór „America the Beautiful” przed Super Bowl LVI w lutym. 3 lipca Aiko potwierdziła, że spodziewa się dziecka z długoletnim chłopakiem Big Seanem. Dziecko dołączy do córki, Namiko Love, która urodziła się w listopadzie. 19, 2008.

Aiko prowadzi również wytwórnię Allel Sound we współpracy z Def Jam. Ogłosiła, że 7 lipca podpisała kontrakt z wytwórnią Variety: „August jest niesamowitym pisarzem, piosenkarzem i artystą, którego muzyka przemawia do mnie na tak wielu płaszczyznach. Jako mieszkaniec Los Angeles jestem z niego dumny. Talent Augusta, miłość do pisania piosenek i podejście do jego sztuki to coś, do czego mogę się odnieść I do czego mam wielki szacunek. Naturalną ewolucją naszej przyjaźni i muzycznej współpracy było to, że stał się pierwszym artystą, który podpisał kontrakt z Allel Sound. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany pracą z Augustem.”

„Jako wieloletni fan Jhené, jestem naprawdę upokorzony jej wiarą we mnie jako artystę”, powiedział August the outlet. „Ustanowiła poprzeczkę jako niezależna artystka R & B Z Los Angeles, która napisała własne zasady i nie poszła na kompromisy w podążaniu za marzeniami. Bardzo lubimy muzykę i kreatywność i cieszę się, że mogę z nią wyruszyć w tę podróż.”

Obejrzyj film, który riffuje na astrologii i ma gładki i nieco mistyczny klimat, powyżej.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version