Reklama
Strona głowna Gwiazdy Obrzydliwa krytyka wobec Magdy Narożnej! Internauci robią to z zazdrości?

Obrzydliwa krytyka wobec Magdy Narożnej! Internauci robią to z zazdrości?

od Marcin Karwoski
Reklama
Magdalena Narożna w ostatnim czasie bardzo dużo ćwiczyła, w związku z czym na swoim instagramie pochwaliła się pierwszymi efektami. Rożnica jest widoczna gołym okiem.

Magdalena Narożna należy do tych gwiazd, które maja bardzo mocno napięty grafik. Celebrytka mimo tego potrafi znaleźć czas na trening, a to owocuje coraz to lepszą sylwetką. Ostatnio gwiazda postanowiła pochwalić się efektami swojej ciężkiej pracy. Jednak dodane zdjęcie podzieliło jej fanów. Jedni Komplementowali inni krytykowali.

Magdalena na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała się w samej bieliźnie. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek to ma zgrabną figurę. Spójrzcie i oceńcie sami.

Pobiegane , poćwiczone pyszne śniadanie zjedzone to czas się pakować i ruszać do pracy :))) miłego dnia – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach mieli bardzo podzielone zdanie. Wśród słów uznania i otuchy nie zabrakło obraźliwych komentarzy. Ktoś pisze je z zazdrości?

Chyba kobieto jesteś zdesperowana, że takie zdjęcia wstawiasz.
Masz piękne ciało
I po co takie foty w bieliźnie? Trochę intymności zostaw dla siebie. Ani to ładne, ani zmysłowe.
Cudowna figura.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz