Reklama
Strona głowna Gwiazdy Obrzydliwy hejt! Patrycja Sołtysik skrytykowana przez internautkę!

Obrzydliwy hejt! Patrycja Sołtysik skrytykowana przez internautkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Patrycja Sołtysik jest po ślubie ze starszym o 24 lata mężczyzną. Żona Andrzeja Sołtysiaka przez ten fakt zmaga się z bardzo częstymi dogryzkami ze strony internatów. Tym razem również tak było.

W show biznesie jest bardzo dużo związków z dużą różnicą wieku. Mimo częstych dogryzek od internautów te nie kończą się na przelotnym romansie. Idealnym przykładem tego jest związek Edyty oraz Cezarego Pazurów. Dziś jednak mowa o Patrycji oraz Andrzeju Sołtysiak.

Patrycja na swoim instastory zamieściła zdjęcie maila, którego otrzymała na swoją skrzynkę. Mimo tego, że kobiecie nie jest obce poruszanie tematu różnicy wieku miedzy jej partnerem, to ta wiadomość okazała się dla niej zaskoczeniem. Internautka nie szczędziła jej brzydkich słów.

Dzień dobry. Jak to jest mieć starszego mężczyznę? To jest inne pokolenie przecież i wstyd jest na ulicy i wśród znajomych. Jak to się znosi? – czytamy w mailu.

Instagram-pati_soltysik

Gwiazda postanowiła się do tego odnieść. Celebrytka nagrała instastory w którym zareagowała na tą wiadomość.

Miłym akcentem kończę dzisiejszy dzień. Naprawdę codziennie różne formy hejtu mnie dopadają, ale niektóre mnie bawią, a ta już była po prostu tak absurdalna. Na e-mail kontaktowy z bloga ktoś napisał. Na pewno jest to Karolina – powiedziała Patrycja.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Jsnek 29 marca 2020 - 20:00

Szkoda jej kiedyś zrozumie ,jak się zmarnowali,ale wtedy będzie już za późno,a po tym soltysie to bym juz nawet patykiem nieruszyl

Napisz

Zostaw komentarz