Obsada „Top Gun: Maverick” zabiera nas za kulisy

„Top Gun: Maverick” zachwyca ludzi w każdym wieku sequelem klasycznego filmu akcji z lat 80. Jest już na dobrej drodze, aby stać się jednym z największych filmów roku, ponieważ jego międzynarodowe numery kasowe przekroczyły 557,2 miliona dolarów, zgodnie z Deadline.

Prawie 40 lat po tym, jak Pete „Maverick” Mitchell z Toma Cruise ’ a dołączył do szkoły lotniczej TOPGUN, publiczność wciąż jest zachwycona podróżą jego postaci. A teraz jest zupełnie nowe pokolenie pilotów marynarki-granych przez Glena Powella, Jaya Ellisa, Milesa Tellera, Monicę Barbaro, Grega Tarzana Davisa, Lewisa Pullmana i Danny ’ ego Ramireza — biorąc serię Top Gun przez burzę!

Intensywny, wysoko latający sequel filmu nie był łatwy do zrobienia. W rzeczywistości zespół doświadczonych pilotów potrzebował, aby wszystkie fajne akrobacje lotnicze wyglądały wystarczająco realistycznie na film. Ale Obsada „Top Gun: Maverick” sprawiła, że wyglądały jak powiew od wszystkich zabawnych nagrań zza kulis, które opublikowali w mediach społecznościowych.

Pomiędzy latającymi samolotami i ich intensywnymi treningami, można śmiało powiedzieć, że ten nowy zestaw początkujących pilotów słusznie zasłużył na skrzydła. A teraz obejrzyjcie wszystkie fajne zdjęcia i filmy z planu „Top Gun: Maverick”.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version