Od Diddy ’ ego do Brandy, Sprawdź najlepsze występy z BET Awards 2022

BET Awards 2022 odbyły się w niedzielę w Microsoft Theater w Los Angeles i była to noc pełna niezapomnianych występów i ważnych momentów. Lizzo otworzyła show, wykonując olśniewający hit „About Damn Time”, a następnie Jack Harlow, który wykonał” Poison „Z Lil Wayne’ em, zanim przyniósł Brandy do ” First Class.”Ich epicki występ miał nawet brata Brandy, Raya J, tańczącego na widowni.

Innymi wykonawcami byli Chlöe, Kirk Franklin, Muni Long, Fireboy DML, Chance The Rapper i Ella Mai, a także Latto, który sprowadził Mariah Carey za specjalne wykonanie ” Big Energy.”Mimo to, jednym z największych momentów tej nocy, oczywiście, był tribute Diddy’ ego, który zawierał gwiazdorskie występy Jodeci, Shyne, Mary J. Blige, Faith Evans, Lil’ Kim i Busta Rhymes.

Taraji P. Henson był gospodarzem ceremonii drugi rok z rzędu, a Diddy był gościem honorowym, który otrzymał nagrodę za całokształt twórczości. „Diddy zawsze był pionierem w naszej społeczności, przełamując bariery, osiągając niespotykane dotąd wyżyny, wytyczając nowe szlaki, a tym samym podnosząc poprzeczkę dla nas wszystkich”, powiedział dyrektor generalny Bet Scott Mills w poprzednim oświadczeniu. „Wirtuozerii dorównuje tylko jego zasięg-od muzyki po media, kulturę, biznes i filantropię.”Diddy podąża za królową Latifah, która odebrała upragnioną nagrodę w zeszłym roku.

Ahead, sprawdź najlepsze wyniki z 2022 BET Awards!

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version