Reklama
Strona głowna Gwiazdy Odeta Moro opowiada o macierzyństwie i trzeciej ciąży!

Odeta Moro opowiada o macierzyństwie i trzeciej ciąży!

od Damian Kowal
Reklama
Odeta Moro zdradziła właśnie kilka faktów związanych z trzecią ciążą! W wywiadzie wspomniała macierzyństwo oraz własne historie z dzieciństwa.

W rozmowie z serwisem pompopnik.pl Odeta została zapytana o uroki macierzyństwa po czterdziestce. Gwiazda skwitowała to słowami:

Nie ma nic lepszego! Gdy syn się pojawił, miałam równo 40 lat. Niektórzy mówili, że to już za późno. Ale ja uważam, iż decyzja o drugim dziecku była jedną z lepszych, jaką dotychczas podjęłam.

Czy myśli w takim razie o trzecim dziecku?

Niczego nie wykluczam. Przecież wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej że życie zaczyna się dopiero po czterdziestce… Nie jestem wcale zmęczona po tej zeszłorocznej ciąży. Pierwszy rok po urodzeniu synka też dobrze zniosłam.

W związku z pracą zawodową ma wielkie wsparcie u najbliższych:

Pomagają zarówno moi rodzice, jak i Konrada. Widzę, jak wielką im to sprawia przyjemność. Chyba nic nie daje im tyle siły i energii, co wnuk. Uważam, że babcie i dziadkowie to instytucja, która powinna zostać nagrodzona co najmniej Noblem.

A jak Odeta wspomina swoje dzieciństwo?

Ten okres kojarzy mi się z beztroską. Ze składakiem, którego dostałam na pierwszą komunię i ciągle gdzieś nim jeździłam. To był mój symbol wolności. Pamiętam też, że babcia robiła pyszną kiełbasę. Gdy ją podsuszała, podkradaliśmy trochę ze spiżarni. W naszym domu zawsze się coś działo. Było w nim mnóstwo ludzi: dziadków, ciotek, kuzynów…

Zapytana o świąteczne prezenty powiedziała, że nie zrobiła jeszcze żadnych zakupów. Wie jednak co podaruje rodzinie, a wszelkie niespodzianki zamierza zakupić na dniach przez internet, gdyż:

Zawsze robię to z dużym wyprzedzeniem. Nie znoszę bowiem biegania po sklepach w ostatniej chwili…

A jak Wasze przygotowania do świąt? Macie kupione już prezenty?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz