Reklama
Strona głowna Gwiazdy Odeta Moro rozbawiona przez fantastycznego taksówkarza

Odeta Moro rozbawiona przez fantastycznego taksówkarza

od Karolina Melon
Reklama
Odeta Moro zabiegana jak każdy przed świętami postanowiła opowiedzieć fantastyczną historię, która się jej  przytrafiła. Przygotowania do świąt związane są z dużym tłokiem w centrach handlowych oraz  co za tym idzie problem z parkowaniem auta.  Łatwo wówczas popaść w szał chociażby właśnie z braku miejsca parkingowego. Aby nie dać wyprowadzić się z równowagi najlepiej poruszać się taksówkami. Dziennikarka zdradziła na swoim Instagramie, że w Warszawie jest taksówkarz, który ma sposób na rozładowanie świątecznego napięcia.

“Przedwczoraj w korku o poranku spotkałam taksówkarza, który wszystkim pokazywał “lizaki rozśmieszaki”! Wyglądały jak te policyjne, miały tylko wypisane fajne hasła: miłego dnia, uśmiechnij się, dziękuje itd. Pozytywny wariat na stołecznych drogach, próbujący odczarować przedświąteczną agresję! – napisała w poście.

W dzisiejszych czasach gdzie każdy żyje w biegu i patrzy na drugiego wilkiem powinno być jak najwięcej tak pozytywnych ludzi. Jest to nasze życzenie, ale dobrze, że chociaż w jednym miejscu jest ktoś tak pozytywny. Dziennikarka może być zadowolona, że miała szczęście trafić akurat na niego.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz