Reklama
Strona głowna Gwiazdy Odeta Moro zmieniła swoją fryzurę!

Odeta Moro zmieniła swoją fryzurę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Odeta Moro ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się swoją nową fryzurą. Gwiazda również zdradziła, że nie złamała ona żadnego zakazu ponieważ została ona wykonana przez jej córkę.

Panująca sytuacja na całym świecie zmusiła nas wszystkich do zostania w swoich domach. Tak długi okres izolacji w wielu gwiazdach wyzwolił bardzo dużo kreatywności. Dobrym tego przykładem jest Agnieszka Chylińska, która samodzielnie zmieniła swoją fryzurę. Okazuje się również, że Odeta Moro postanowiła poddać się metamorfozie w swoim domu.

Odeta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej pozuje w swojej nowej fryzurze. Gwiazda postanowiła skrócić swoje włosy. W opisie przyznała, że fryzjerem była jej córka.

Nowy włos!!!!! Tylko od razu się wytłumaczę, żeby nie było zbędnych pytań! Wszystko „by córka”. Nie byłam nielegalnie u fryzjera!!!! @dawid_krynicki potwierdź prosze!!!! Odważne? Owszem! Ale Sonia przygotowała się do tego fachowo! Taka nowa ja! Jak oceniacie? Teraz pora na kolor ale nie ukrywam tego się boje…. a jak Wasze włosy? ….. mam nadzieje, że już niedługo salony staną przed nami otworem…..- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz