Offset idzie w dół zjeżdżalnia z Kulture w uroczym wideo

Offset potraktował trzylatka jak zabawną zabawę ojciec-córka w parku wodnym. według filmiku, który jego żona Cardi B udostępniła na swoim Instagramie w weekend. klip od tego czasu krąży w mediach społecznościowych.

W wzruszającym teledysku raper Migos jest widziany trzymając uśmiechniętą córkę za rękę, gdy zjeżdżają razem po zjeżdżalni. Kulture od razu zaczyna kwiczeć z radości, gdy dotrą na dno, a duet wdaje się w uroczy taniec.

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Na Dzień Ojca Cardi wraz z dziećmi pary, Kulture i Wave, przynieśli w niedzielę (19 czerwca) do łóżka Śniadanie Migos MC, w którym roiło się od niego czworo ze swoich pięciu Potomków.

Przywieźli wysoką tacę ze śniadaniem dla króla, z bekonem, naleśnikami, jajkami, ciastkami, ziemniakami, kiełbasą, kurczakiem i dużą kupą owoców.

W nagranym przez fanów filmie z historii Cardiego Insta, zaskoczony Offset zachwyca się dużą płytą przed nim, ale nie jest jasne, czy w ogóle miał szansę się dokopać, ponieważ klip następnie tnie się do niego, prowadząc dzieci po schodach do przedpokoju rezydencji pary, która jest ozdobiona gigantycznym wyświetlaczem balonowym z okazji Dnia Ojca.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version