Reklama
Strona głowna Sport Oficjalnie: Casillas zawiesza karierę!

Oficjalnie: Casillas zawiesza karierę!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
FC Porto poinformowało w specjalnym komunikacie, że Iker Casillas zawiesza swoją sportową karierę. Przypomnijmy, że bramkarz niedawno przeszedł zawał serca. Od teraz zawodnik dołączy do sztabu trenerskiego portugalskiej drużyny.

Iker Casillas trafił do szpitala 1 maja tego roku. Zawodnik miał ostry zawał serca oraz przeszedł operację. Po nocy spędzonej w szpitalu lekarze poinformowali, że życie piłkarza nie jest zagrożone. Hiszpańska telewizja TVE, podała jednak, że w rozmowie z klubowym doktorem Antonio Corabalanem, dostali smutną wiadomość. Mianowicie doktor stwierdził, że Hiszpan do gry już nie wróci.

Casillas bardzo dziękował fanom, za otrzymanie tysięcy wiadomości z pozdrowieniami oraz szybkim powrotem do zdrowia. Piłkarz wrócił do treningów, ale po pewnym czasie postanowił, że zawiesza sportową karierę. Portugalski klub postanowił zaoferować swojemu zawodnikowi dołączenie do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Jego zadaniem będzie budowanie relacji oraz bycie łącznikiem pomiędzy sztabem, a zawodnikami. Sam piłkarz stwierdził, że jest dumny z możliwości pracy w klubie, który nie odsunął go pomimo przebytej choroby.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz