Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ojciec Dominiki Tajner wkracza! Co zrobił Apoloniusz Tajner?

Ojciec Dominiki Tajner wkracza! Co zrobił Apoloniusz Tajner?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Rozwód Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego przybierają kolorów… w odcieniu szarości. Nie dość, że Dominika przeżywa rozstanie z Michałem i przykro jej, że związek z nim zakończy się rozwodem. To jeszcze znany wszystkim były trener polskich skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner zaczął “działać”.

Tacie Dominiki zdecydowanie nie podoba się taki obrót sytuacji, nie jest zadowolony z tego co obecnie dzieje się w życiu jego córki. Z informacji podanych przez Fakt wynika, że Apoloniusz Tajner chciał skonfrontować się z Michałem gdy tylko dowiedział się o rozwodzie.

Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim. Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał się nawet z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz jak i Michał są bardzo porywczymi osobami.

Dominika szybko skomentowała te doniesienia twierdząc, że jej ojciec nigdy by czegoś takiego nie powiedział, natomiast nie zdementowała rzekomej konfrontacji.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska)

Cóż obecnie w tym związku końca nie widać, jednak mimo to wszyscy liczymy na załagodzenie sytuacji.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz