Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował jej ciąże!

Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował jej ciąże!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan będą rodzicami pierwszego wspólnego dziecka. Ojciec celebrytka ostatnio postanowił skomentować ten fakt. Podczas rozmowy z popularnym serwisem również zdradził jakim będzie ojcem Radek jego zdaniem.

Ojciec Małgorzaty Rozenek udzielił ostatnio bardzo ciekawego wywiadu. Podczas rozmowy z Faktem wyznał, że wiadomość o kolejne ciąży jego córki bardzo go wzruszyła. Dodał również, że będzie to gorący temat podczas wigilijnych rozmów.

Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem

Stanisław Kostrzewski w dalszej części zdradziła jakim jego zdaniem będzie Radek ojcem. Jego zdaniem sprawdzi się w tej roli bardzo dobrze. Potwierdzeniem tego jest opieka nad Stasiem i Tadziem która teraz sprawuję.

Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz