Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ojciec Rozenek komentuje jakim ojcem będzie zięć

Ojciec Rozenek komentuje jakim ojcem będzie zięć

od Karolina Melon
Reklama
Od momentu kiedy pojawiła się informacja o ciąży Rozenek gwiazdy przesyłają gratulacje. Para natomiast bardzo się cieszy ponieważ długo na ten moment czekała. Majdan nie ukrywa radości na swoim Facebooku ,ale również prosi o trzymanie kciuków.

“Kochani, jesteście wspaniali. Dziękuję za setki słów wsparcia i gratulacji. Jesteśmy przeszczęśliwi i tą radością podzieliliśmy się z Wami. To prawda – zwariowałem ze szczęścia, ale cały czas dmuchamy na zimne… Trzymajcie za nas wszystkich kciuki – pisał niedawno Radek Majdan na Facebooku.

Natomiast jej ojciec Stanisław Kostrzewski zdradza, że lepszej wiadomości nie mógł sobie wymarzyć oraz bardzo się wzruszył.

“Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem – powiedział Stanisław Kostrzewski.

Przy okazji nie omieszkał skomentować jakim ojcem będzie zięć. Tym bardziej, że nie jest to dla niego nic nowego. Od dłuższego czasu zajmuje się chłopcami żony z pierwszego małżeństwa. Sam mówił, że nie zastąpi im ojca, ale może się wprawiać.

“Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! – dodał Stanisław Kostrzewski.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz