Reklama
Strona głowna Gwiazdy Okazuje się, że Bartosz Bielenia grał już jako 7 latek!

Okazuje się, że Bartosz Bielenia grał już jako 7 latek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ostatnio wyszło, że Bartosz Bielenia od dziecka wiedział, że chce zostać aktorem. Idealnym dowodem na to jest zdjęcie którym pochwalił się teatr.

Bartosz Bielenia przez wielu może być znany jako odtwórca głównej roli w nominowanym do Oscara filmie “Boże Ciało”. Aktor aktualnie zdobywa coraz to prestiżowe nagrody. Ostatnio nawet udało mu się zdobyć Paszport Polityki. Idealnie to wszystko przedstawia jak jego kariera się dynamicznie rozkręca. Teraz wydało się, że chciał on być już aktorem jako 7 latek.

Na Instagramie Teatru Dramatycznego w Białymstoku pojawiło się nowe zdjęciem. Na opublikowanej fotografii możemy zauważyć 7 letniego chłopca. Okazuje się, że jest to, Bartosz który grał wówczas Małego Książę. Warto dodać, że w opisie ukazała się data w której aktor zadebiutował.

Poznajcie tego chłopca? To siedmioletni Bartosz Bielenia jako Mały Książę. Aktor zadebiutował na naszej scenie w 1999 roku. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy twórcom filmu ‘Boże Ciało” nominacji do Oscara! – czytamy w opisie.

Poznaliście, że to Bartosz ?. Zapraszamy do zostawiania swoich odpowiedzi w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz