Reklama
Strona głowna Ogólne Ola Kot została oszukana?!

Ola Kot została oszukana?!

od Damian Kowal
Reklama
Czy Ola Kot została oszukana przez produkcję “TzG”?! Prezenterka odpadła z show w ostatnim odcinku. Gwiazda nie ukrywa, że została nabrana przez produkcję programu!

Jak sama wspomina zgodnie z zapewnieniami produkcji w minionym odcinku powinny odpaść dwie pary. Wszystko to za sprawą setnego wydania show, gdzie nie odpadła żadna z par.

My też żyliśmy w przekonaniu, że odpadają dwie pary. Dlatego nikt nie podszedł nas pocieszać, gdy odpadliśmy, każdy czekał na tą drugą osobę, która zostanie wyczytana. Ale taką niespodziankę produkcja zrobiła, że odpadła tylko jedna para .

W rozmowie z jastrzabpost.pl Ola zdradziła, że otrzymała już kilka nowych propozycji zawodowych. Dzięki programowi zyskała także dużo większą rozpoznawalność:

To nie jest płacz nad rozlanym mlekiem, tylko powód do dumy. Nie ukrywam, że kiedy pojawiła się informacja, że biorę udział w Tańcu z Gwiazdami bardzo wiele osób nie wiedziało, kim jestem. Szersza publiczność mnie nie znała. A dzięki temu, dałam się im poznać. Sam fakt, że doszłam do siódmego odcinka jest fantastyczny. Nie ukrywam, że od momentu udziału w Tańcu z Gwiazdami dzieje się więcej, więc teraz na spokojnie wracam do Eska TV. Już za miesiąc jadę sobie na wakacje. Więc wszystko idealnie zaplanowałam.

Żałujecie, że z siódmego odcinka odpadła właśnie Ola Kot?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ola Kot (@olakot_)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz