Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olek Sikora wystąpi w Dance Dance Dance 2?!

Olek Sikora wystąpi w Dance Dance Dance 2?!

od Damian Kowal
Reklama
Czy Olek Sikora wystąpi w drugiej edycji show Dance Dance Dance?! Jest komentarz samego zainteresowanego!

Od dłuższego czasu spekuluje się kto zostanie uczestnikiem drugiej edycji tanecznego show. Czy prowadzący “Pytanie na śniadanie” będzie miał to szczęście i w nim wystąpi?

Jeszcze kilka dni temu jeden z portali doniósł, że Sikora weźmie udział w programie jednak ten w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl powiedział, że:

Do mnie nie dotarły żadne konkretne informacje czy jestem w tym programie, czy nie. To jest jakaś kaczka dziennikarska, która się pojawiła w mediach, że ja z Gosią Tomaszewską jesteśmy w tym show. Nikt z nami nie podpisał żadnego kontraktu. Oczywiście, gdyby Telewizja Polska złożyła mi taką ofertę, to czułbym się zaszczycony, bo to świetny program. Ale nie wiem, skąd takie informacje, że ja faktycznie będę tam tańczył. Jeśli taka informacja się pojawi i rozpocznę treningi, to obiecuję, że od razu wam o tym powiem. Nie chciałbym też psuć niespodzianki, bo jeśli nawet miałbym informację, które pary będą w programie, to myślę, że w pierwszej kolejności powinna to zrobić Telewizja Polska. Jeśli ta propozycja się pojawi, jeśli podpiszę kontrakt, to od razu wrzucam w swoje „sociale” info, że jestem w programie „Dance dance dance”.

Wszystko przez to, że Olek został wypatrzony pod szkołą tańca. Co zatem tam robił?

To, że wykonano mi zdjęcia, że wchodzę do szkoły tańca, to jakiś zbieg okoliczności. Bo ja faktycznie byłem na zajęciach u mojej koleżanki, żeby sobie trochę potańczyć. To nie były treningi do „Dance dance dance”, więc super, że mogę to sprostować.

Wszystkie te sowa były jednak “przykrywką”.  W minioną środę potwierdzono całą listę uczestników show, gdzie uczestniczyć będzie Olek wraz Małgorzatą Tomaszewską.

Cieszycie się?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aleksander Sikora (@oleksikora)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz