Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Bołądź na gali “Twojego Stylu”!

Olga Bołądź na gali “Twojego Stylu”!

od Marcin Karwoski
Reklama
Olga Bołądź ostatnio pojawiła się na gali “Doskonałość Roku 2019”. Celebrytka ukazała się w bardzo odważnej stylizacji. Naszym zdaniem nie każda gwiazda by się odważyła w tym pokazać. Spójrzcie tylko jak prezentuje się w tym wydaniu.

Olga Bołądź na swoim instagramie opublikowała fotografie w swojej karnacji na gale “Doskonałość Roku 2019”. Celebrytka ubrała się kolejny raz w tą samą sukienkę. Gwiazda w opisie zdradziła dlaczego tak zrobiła. Naszym zdaniem szczytny cel

Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki! Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallengeczytny cel.

Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo. Każdy kto ma ochotę niech się przyłącza i nominuje dalej. Osobiście nominuje osoby które znam i lubię a jak nie znam to podziwiam i cenie?? – czytamy w opisie.

 

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Olga Bołądź wyjawiła jak radzi sobie z wychowaniem syna! - Begio.pl 28 stycznia 2020 - 10:31

[…] Olga Bołądź zdradziła sekret dotyczący wychowania syna i kontaktów z jego ojcem. Jakie łączą ich więc relacje? […]

Napisz

Zostaw komentarz