Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Bołądź opowiedziała o swoim życiu prywatnym!

Olga Bołądź opowiedziała o swoim życiu prywatnym!

od Marcin Karwoski
Reklama
Olga Bołądź ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka podczas rozmowy z tabloidem pierwszy raz opowiedziała tak dużo o swoim życiu prywatnym.

Olga Bołądź należy do takich gwiazd które cenią sobie prywatność w internecie. Ostatnio jednak aktorka zrobiła wyjątek i wywiadzie dla magazynu “Pani”, poruszyła temat swojego życia prywatnego. Celebrytka nawet poruszyła temat ojca swojego syna.

Olga nie związała się z ojcem swojego syna. Celebrytka nie zdradziła nigdy jego tożsamości. Gwiazda jednak w ostatnim wywiadzie zdradziła, że cały czas z mężczyzna pozostała na bardzo dobrych relacjach i ma on udział w wychowywaniu dziecka.

Z jego tatą mam bardzo dobrą relację. Bruno ma rodziców, którzy nie są razem, ale w kwestiach wychowawczych są zgodni i starają się wywiązać ze swoich ról jak najlepiej. Poukładanie tej relacji było dla nas obojga prawdziwym egzaminem dojrzałości i uważam, że zdaliśmy go na piątkę z plusem

Gwiazda w dalszej części zdradziła, że jej mały nie mieszka tylko z nią. Warto dodać, że jest to pierwszy raz gdzie aktorka tak dużo powiedziała.

Syn mieszka i ze mną i z tatą, z którym spędza dużo czasu. Ich relacja jest pełna miłości. Cieszę się, że mój syn nie ma w życiu deficytu pierwiastka męskiego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz