Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Frycz podsumowała rok 2019

Olga Frycz podsumowała rok 2019

od Karolina Melon
Reklama
Olga Frycz pokusiła się na swoim Instagramie o podsumowanie roku 2019. Wspomniała w nim o swoim rozstaniu z partnerem o córce, ale nie podała jeszcze powodu, dla którego przed świętami Bożego Narodzenia znalazła się w szpitalu. Z jej postu możemy wywnioskować, że jej relacje z byłym partnerem mimo rozstania są jak najbardziej przyjacielskie.

Pal licho z tym co było w tym 2019 ! Nie było najgorzej, ale końcówka trochę dojechała Ogólne podsumowanie chyba in plus. Córka zdrowa ! Pierwsze urodziny, pierwszy krok i pierwsze słowa. Z pracą okej,ale tu zawsze trzeba mierzyć wyżej i chcieć więcej !! Miałam piękne podróże z moją córeczką. Byłam na trzech pięknych ślubach i trzy bliskie mi dziewczyny urodziły dzieci, przeżyłam rozstanie, obejrzałam kilka cudownych filmów, przeczytałam kilka pięknych książek. W 2020 roku marzy mi się jeszcze więcej podróży i dużo zdrowia dla Helenki i dla mnie. Niech będzie miłość, dużo przytulnięć, pyszne jedzenie i dużo uśmiechania Szczęśliwego Nowego Roku #happynewyear #2020

W żartobliwy sposób postanowił skomentować post jej były partner.

“Wszystkiego dobrego, Pani Olgo. Dla Pani, jak również dla Helenki – napisał żartobliwie.

Na odpowiedz nie musiał czekać długo.

“Dzięki! Ucałuj Helcie i zapytaj, czy ma ochotę na noworoczny obiad z rodzickami.

“Pytałem kilka razy, ale nie odpowiada. Pewnie dlatego, że śpi… – odpowiedział.

Materiały prasowe

 

 

Nie jedna para w show biznesie powinna brać z nich przykład. Nie raz warto schować dumę do kieszeni zwłaszcza kiedy chodzi o dobro dziecka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz