Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Frycz trafiła do szpitala

Olga Frycz trafiła do szpitala

od Karolina Melon
Reklama
Olga Frycz tym razem święta spędza w Warszawie. Jej stan zdrowia nie pozwolił, aby jak co roku pojechała do  rodzinnego Krakowa. Aktorka krótko przed wigilią trafiła do szpitala jednak nie zdradziła co jej dolega. W poście zdradziła, że w ostatniej chwili zmieniła plany odnośnie wyjazdu, ponieważ we Warszawie ma doskonałą opiekę. Obiecała również, że w późniejszym terminie napisze co jej dolegało.

Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś Wam opowiem co się stało .Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów . Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu w Warszawie w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie.
Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA

Materiały prasowe

Życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz