Reklama
Strona głowna Wydarzenia Olga Frycz udostępniła zdjęcie, na którym widać twarz córki. Reakcja internautów bezcenna!

Olga Frycz udostępniła zdjęcie, na którym widać twarz córki. Reakcja internautów bezcenna!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Dokładnie miesiąc temu stał się cud – napisała gwiazda udostępniając jedno z pierwszych zdjęć z ukochaną córką. Młoda aktorka znana głównie z roli w popularnym serialu M jak Miłość urodziła pod koniec września 2018 roku córkę, której dała na imię Helena.

OLGA FRYCZ PIELĘGNUJE PRYWATNOŚĆ

 „Piękne zdjęcie”; „Gratulacje”; „Już miesiąc? O jeju! Ale zleciało. Moc uścisków dla Was dziewczyny” skomentowali wpis internauci. Była to jedna z pierwszych zarazem nielicznych fotografii, na których aktorka pokazuje twarz dziecka. Nie ma co się dziwić, że jako matka pragnie chronić swoje dziecko i pielęgnować prywatność.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii M.). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕 Dziękuję mojemu ukochanemu Grzesiowi @xgriszkax 💕 dziękuję za ogromną pomoc Zuzi @_zussska_ i mojej Mamie kochanej dziękuję 🌷💕🌷💕 #letsgetthepartystarted

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Frycz wie, jak ważna jest więź pomiędzy matką, a córką dlatego do snu śpiewa maleństwu kołysanki. Myślicie, ze to dobry pomysł aby uśpić dziecko i zbudować nierozerwalną nić porozumienia? Oldze gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą pomyślność.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🌸Dokładnie miesiąc temu stał się cud 🌸#onemonthold

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Ania 5 stycznia 2019 - 16:03

Młoda mama super wygląda

Napisz

Zostaw komentarz