Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Frycz zdradziła, że trafiła przed świętami do szpitala!

Olga Frycz zdradziła, że trafiła przed świętami do szpitala!

od Marcin Karwoski
Reklama
Olga Frycz w tym roku nie spędziła świąt w rodzinnym Krakowie. Wszystko przez problemy z jej zdrowiem. Gwiazda zdradziła, że przed świętami trafiła do szpitala.

Olga Frycz jest bardzo aktywną osobą w swoich mediach. Gwiazda otwarcie relacjonuje swoje życie prywatne jak i zawodowe. Tym razem zdradziła, że przed świętami trafiła do szpitala.

Olga na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii można zauważyć ubrana choinkę na dworze. Gwiazda w opisie zdradziła jak spędziła tegoroczne święta.

Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś Wam opowiem co się stało ).Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów . Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu w Warszawie w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie.
Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół. Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

🎄❤️Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś Wam opowiem co się stało 🤦🏼‍♀️).Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów . Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu w Warszawie w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie. ——————- Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół❤️🎄Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu❤️🎄 Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil ❤️ A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA❤️🎄🙌🏻 #merrychristmas

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz