Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Kalicka pochwali się zdjęciem ze swojego dzieciństwa!

Olga Kalicka pochwali się zdjęciem ze swojego dzieciństwa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Olga Kalicka z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru na swoim instagramie postanowiła się pochwalić zdjęciem ze swojego dzieciństwa. Internauci bardzo miło zareagowali na opublikowaną fotografie.

Z powodu obecnego stanu pandemii wiele instytucji zostało zamknięte w tym m.in. teatry czy też kina. Niektórzy aktorzy jednak pamiętali o Międzynarodowym Dniu Teatru. Idealnym tego przykładem jest Olga Kalicka, która z tej okazji na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem ze swojego dzieciństwa. Okazuje się, że gwiazda tęskni za swoją pracą.

Olga na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia przedstawia aktorkę w bardzo młodym wieku. Pozuje ona na nim w białych rajstopach oraz różowej sukience.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru chciałabym móc znów do niego pójść i spotkać się z Wami – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

To jest tak zwany gust. Albo się to ma, albo nie.

Ta sukienka. Nie powstydziłybyśmy się dziś takiej

Pani Olgo,trzeba przeczekać niestety ten trudny czas dla nas wszystkich. Mimo wszystko wszystkiego dobrego dla Pani,z okazji Dnia teatru. Bo można stwierdzić,iż.to Wasze małe święto,bo to Wy tworzycie teatr,a nie budynek

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz