Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Kalicka z szczerym wyznaniem!

Olga Kalicka z szczerym wyznaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Olga Kalicka ostatnio na swoim instagramie postanowiła podzielić się szczerym wyznaniem. Gwiazda zdradziła, że jest za nią trudny okres. Aktorka również powiedziała na co cierpi aktualnie.

Olga na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na dodanej fotografii pozuje na siłowni. Gwiazda w opisie dodała kilka szczerych zdań od siebie.

Uwaga – Motywacja!! Będę z Wami szczera. Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne. Aleksy rośnie i potrzebuje 100% uwagi, do tego ja staram się wracać do pracy, co już pochłania sporo czasu.. zdrowie tez się posypało.. kręgosłup boli od dźwigania Aleksia, więc baaardzo ostrożnie trenuję, żeby nic nie pogorszyć. A do tego wszystkiego badania na nietolerancję pokarmowe, które mnie kompletnie załamały.. dziś mija szósty dzień diety eliminacyjnej i wiecie co… czuje się znacznie lepiej!!! I choć moje ciało wciąż domaga się pizzy to nie poddaje się! Wysyłam Wam baaaardzo dużo ciepła i dzielnie walczę! A Ty z czym zmagasz się każdego dnia? – czytamy w opisie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz