Reklama
Strona głowna Gwiazdy Olga Tokarczuk odebrała nagrodę Nobla

Olga Tokarczuk odebrała nagrodę Nobla

od Karolina Melon
Reklama
Olga Tokarczuk w stolicy Szwecji, w Sztokholmie odebrała Literacką Nagrodę Nobla. W tak ważnym dniu wszystkie oczy zwrócone były na naszą noblistkę. Na gali wręczenia nagród pokazała się w kreacji Gosi Baczyńskiej. Była to czarna długa do ziemi sukienka z ozdobną stójką, która podkreśla jej znakomity styl. Po gali odbędzie się bankiet, na którym pojawi się w sukience Tomasza Ossolińskiego. Projektant ubiera również jej syna i męża.

“Szanowni Państwo, ponieważ pojawiło się wiele pytań na temat mojego ubioru na Tydzień Noblowski, postanowiłam poinformować Państwa, że na ceremonię wręczenia medalu suknię szyje mi Gosia Baczyńska, a na bankiet królewski suknię otrzymam od Tomasza Ossolińskiego, który również ubierze mojego męża i syna. Bardzo się cieszę, bo rezultaty ich pracy zapowiadają się znakomicie. Dziękuję! – czytamy na Facebooku pisarki.

Materiały prasowe

Nasza noblistka wyglądała bardzo dostojnie. Trzeba przyznać, że projektanci stanęli na wysokości zadania. To kolejny dowód na to, że nie koniecznie trzeba szukać kreacji za granicą. Noblistka na tak ważne wydarzenie w jej życiu postanowiła poprzeć naszych projektantów i okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz