Olivia Rodrigo śpiewa „Torn” w epickim duecie z Natalie Imbruglia

Fani Olivii Rodrigo są często traktowani nie tylko jako solowa wokalistka” Good For You ” na swoich koncertach dzięki jej zamiłowaniu do zaskakujących gości, a jej londyński koncert 6 lipca nie był wyjątkiem. 19-latka, która obecnie wykonuje swoją światową trasę koncertową” Sour”, zaprosiła na scenę australijsko-brytyjską piosenkarkę Natalie Imbruglia w jedynym w swoim rodzaju duecie.

W pierwszym z dwóch występów Rodrigo w stolicy Wielkiej Brytanii w Eventim Apollo, poprowadziła piosenkarkę i aktora na scenę, aby wykonać swój słynny przebój z 1997 roku,”Torn”. Potrójny zdobywca Nagrody Grammy niedawno nagrał piosenkę Imbruglii w spontanicznym występie w niczego nie podejrzewającym barze w Manchesterze, ale fani byli zachwyceni, widząc oficjalny duet z oryginalnym wokalistą. Tak jakby. „Torn” został napisany dla duńskiej piosenkarki Lis Sørensen i po raz pierwszy nagrany przez rockowy zespół Ednaswap. Niemniej jednak to wersja Imbruglii sprawia, że czujemy się bardzo nostalgicznie wobec lat 90.

Sama Imbruglia wzięła udział w Instagramie, aby podziękować Rodrigo za niespodziewane wywołanie, pisząc ” Kocham Cię! Dziękuję @ oliviarodrigo ” i dzielę się klipem ekscytującego duetu.

To już kilka tygodni po epickim występie Rodrigo w Glastonbury, w którym wystąpił potężny duet z brytyjską ikoną Lily Allen. Para zaśpiewała przebój Allena z 2009 roku „F * CK You” jako polityczne oświadczenie przeciwko obaleniu Roe v.Wade w USA.

Rodrigo już wcześniej zaprosił kanadyjską piosenkarkę Alanis Morissette na scenę podczas jej koncertu w Los Angeles w maju. Para znana jest z hymnów rozstania, a Rodrigo był znany z coveru Morisette ’ A ” You ought Know.W kwietniu Rodrigo dołączył na scenę Avril Lavigne w Toronto, aby zaśpiewać singiel Pop-punkowej piosenkarki „Complicated”z 2002 roku. Rodrigo nie wstydziła się swojej miłości do kanadyjskiego pioniera, który, jak mówi, ” przełamał tak wiele barier i otworzył tak wiele drzwi dla dziewcząt takich jak ja.”

Została jedna noc z trasy „Sour”, a fani tak przyzwyczaili się do dodatkowego gościa specjalnego na koncertach Rodrigo, że już spekulują, kogo może sprowadzić.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version