Reklama
Strona głowna Gwiazdy Oliwia z “Love Island” oskarża Maćka!

Oliwia z “Love Island” oskarża Maćka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Oliwia z “Love Island” wydała bardzo obszerne oświadczenie. Gwiazda w nim oskarżyła swojego byłego partner. Maciej nie zostawił tego bez komentarza.

Oliwia z “Love Island” na swoim instagramie postanowiła opowiedzieć o relacji z Maciejem. Gwiazda również poinformowała, że złożyła zawiadomienie o prześladowanie przez swojego byłego.

Oliwia na swoim instagramie nagrała relacje na której wszystko opowiedziała. Gwiazda podczas opowiadania wyglądała na bardzo przerażona oraz miała łzy w oczach.

Dał mi się poznać z dwóch stron. Z jednej, z tej opiekuńczej, słodkiej, trochę zagubionej, a z drugiej strony jako facet, który jest niesamowicie zaborczy chorobliwe zazdrosny, niestabilny emocjonalnie, a także agresywny i konfliktowy. Ze względu na tę drugą stronę postanowiłam zakończyć tę relację. Mimo że zrobiłam to 13 grudnia, ten horror ciągnie się za mną – powiedziała Oliwa.

Modelka w dalszej części zdradziła, że wszystko zostało zgłoszone.

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego powodu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną przez Macieja Szewczyka.

Maciej na to wszystko odpowiedział zdjęciem statuetki Oscara.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz